TEKSTY
Galeria
GaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleria
Galeria Galeria
SGB

CIiA Fundacji FIONA rozpoczyna kolejny sezon spotkań. Przyłącz się do nas! Nie wiesz, czy proponujemy aktywności atrakcyjne dla Ciebie, dla Twojego Dziecka, dla samotnego młodego człowieka z sąsiedztwa... Zadzwoń lub umów się na spotkanie - na Twoje pytania odpowie Ania 697 717 291.

CIiA działa od 21 wrześnie 2012 jako Centrum Integracji i Aktywizacji Fundacji FIONA...
To zmaterializowane wielkie marzenie. Mamy nadzieję, że nie zniechęci Was lokalizacja na piątym piętrze, bo my potraktowaliśmy to jak wyzwanie ;) Mamy nadzieję, że dla Was również CIiA będzie bezpieczną przystanią w centrum Poznania.

Do CIiA zapraszamy młodzież w różnym wieku i o różnym poziomie sprawności (również z Zespołem Aspergera i autyzmem), dla których trening społecznych umiejętności, budowanie właściwej samooceny i wiary w człowieka, będą początkiem ich własnej drogi ku integracji.
Do nawiązania kontaktu zachęcamy rodziców, którzy zauważają u swoich dzieci trudności w kontaktach społecznych (nie koniecznie wynikające z niepełnosprawności) i poszukują dla nich środowiska bezpiecznego i przyjaznego, gdzie odmienność może być wartością. Na naszych zajęciach spotkacie zróżnicowaną grupę: uczestników i doświadczonych wolontariuszy Fundacji FIONA. Poprzez zabawę, nabywanie nowych umiejętności, rozwijanie zainteresowań i zwyczajną rozmowę, staramy się stworzyć warunki do aktywności wspierającej rozwój każdego młodego człowieka. Nasi uczestnicy inspirują nas do podejmowania nowych wyzwań - poznajemy się, aby znaleźć odpowiednią formę współpracy.Zapraszamy również na indywidualne spotkania i konsultacje. Naszą misja jest społeczna rehabilitacja poprzez: pasję, doświadczanie i szacunek.


ROZTAŃCZONE PONIEDZIAŁKI – 17:15-18:30

Nowy projekt w CIiA, dedykowany młodzieży o różnym poziomie sprawności. Chcemy razem odkryć tajniki ruchu tanecznego – będziemy eksperymentować, poznawać podstawowe kroki i figury taneczne, pobudzać naszą ekspresję. Cotygodniowe spotkania pomogą nam nie tylko poczuć się lepiej we własnym ciele, ale również zrozumieć zasady jakimi rządzi się parkiet.
Zapisy u Ani 697 717 291

EXTRA WTORKI - 17:00-18:30

Spotkania dedykowane młodym ludziom na progu dorosłości i samodzielności, którzy w bezpiecznej i przyjaznej przestrzeni chcieliby porozmawiać o ważnych dla nich sprawach...

wtorek

Projekt wyewoluował z realizowanych w ubiegłych latach spotkań dla młodych dam. Teraz już KOEDUKACYJNE spotkania, dla dziewczyn i chłopaków, będziemy realizować podążając tematami ważnymi dla naszych uczestników.
Więcej szczegółów oraz kalendarz spotkań poznasz dzwoniąc do Ani 697 717 291

GRY, PRZYGRYWKI i ROZGRYWKI - 17:00-19:00;)

Spotkania odbywają się w każdy CZWARTEK i są otwarte dla wszystkich pasjonatów planszówek, miłośników gry na gitarze oraz amatorskich zmagań aktorskich. Pamiętajcie - nie dzieli nas wiek czy poziom sprawności, ponieważ łączy nas wspólna zabawa.

gry

Zapraszamy - przyłącz się do Konrada i Yorgiego, przyprowadź przyjaciół, przynieś Waszą ulubioną grę! Spotkanie jest otwarte i bezpłatne.
Potrzebujesz więcej informacji - zadzwoń do Yorgiego 512 980 255

SOBOTNIA AKaDeMia w CIiA - 11:30-13:00

Wszystkie osoby, które nie podjęły jeszcze decyzji o tym, co będą robić w wolnym czasie, w nadchodzącym roku szkolnym 2016/17 - ZAPRASZAMY DO NAS :) Nabór młodzieży zainteresowanej kreatywnym spędzaniem czasu już trwa! SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI - POZNAJ GRAFIK SPOTKAŃ! W naszej ARTYSTYCZNEJ grupie liczą się chęci i zaangażowanie - a nie poziom sprawności. Razem potrafimy więcej :)


akademiaside by YORGI